Koncert Noworoczny w Kolbuszowej

W dniu 29.01 2017  orkiestra nasza wzięła  udział w Koncercie Noworocznym w Kolbuszowej k. Rzeszowa. Oprócz łąckich muzyków zaprezentowała się  miejscowa orkiestra dęta z MDK, jak również  grupy młodzieżowe w układach tanecznych.

Zgodnie z przyjętym zwyczajem koncert rozpoczął się Hejnałem łąckim, po czym jako, że jeszcze był to okres bożonarodzeniowy wykonane zostały: Białe Boże Narodzenie, Jingle Bells, Deck The Halls a następnie utwory z  repertuaru orkiestry –  te najnowsze jak chociażby Afrykańska Symfonia, New York New York, Echo z  Góry Jeżowej  zaprezentowane przez  trębaczy Jarosława Strączka oraz Arkadiusza Lipienia oraz wokalne zaśpiewane  przez solistki Anię Gromalę, Małgosię Dudę i Marcina Wnęka jak również Marka Lipienia.

Na zakończenie koncertu aby tradycji stało się zadość  został wykonany  Marsz Radetzky w rytm, którego publiczność biła brawo po czym nastąpił bis i ponowne wykonanie. Po zakończonym koncercie głos zabrali organizatorzy, którzy bardzo serdecznie i gorąco podziękowali orkiestrze za występ oraz uhonorowali orkiestrę wiązankami kwiatów, szczególnie dziękując najmłodszym przedstawicielom orkiestry Mateuszowi Domkowi oraz Szymonowi Stawiarskiemu.

Dodaj komentarz

Twój email nie bedzie upubliczniony.


Twój Email (wymagany)